Poslední články a reportáže

Jak se stát členem

Hvězdář - 29. 10. 2017 -

Členem oddílu se může stát student VŠ i nestudující. V oddíle mají nejvyšší zastoupení studenti a absolventi VŠE v Praze, protože při Ekonomce působíme, ale chodí mezi nás kamarádi z jiných škol a jejich kamarádi. Členství je na kalendářní rok. Přihlášení je jednoduché. Nový člen pošle přihlášku na email zuzakurzova@gmail.com, zajímá nás: Jméno a příjmení Rodné číslo Email Status (student/nestudent) Zda již jste či nejste v ČAES Příspěvky se hradí na účet: 2000656682/2010 do zprávy pro příjemce uvedete jméno a RČ Členi posílají pouze platbu se jménem a RČ V roce 2018 bude členský příspěvek pro studenty do 26 let 1000 Kč, pro ostatní 1400 Kč. Prosíme zaplatit do 15.12.2017 Mezi hlavní výhody patří proplácení startovného na závodech, středeční tréninky v tělocvičně, možnost si půjčit sportovní materiál od CTVS na oddílové akce (kajaky, horo materiál), levnější startovné na EPO OB, ubytování na vagóně v Kořenově a příslušnost k nejlepšímu outdoor oddílu.

Členství v roce 2017

Petr Pruner - 26. 06. 2017 -

Informace o podmínkách členství na kalendářní rok 2017 jsou v dokumentu tady: na google drive. Stát se členem je možné i v průběhu roku. Oproti minulým letům se změnila forma proplácení startovného. Nově se vyplácí příspěvek ve výši základního startovného v hotovosti oproti podpisu závodníka. Na začátku semestru se sejdeme na schůzi prodiskutujeme představu fungování oddílu v následujícím roce, připravíme rozpočet a vybereme členy vedení.

Členství v roce 2016

Jirka Dvořák - 28. 11. 2014 -

Ahoj, informace o podmínkách členství na následující rok jsou v dokumentu tady: na google drive. Do 10.12. musíme odevzdat soupisku členů na příští rok, takže kdo máte zájem, tak se hlaste :-) Je tam pár změn, např. že členové EPO, budou mít levnější startovné na EPO OB ;-)

Czech Adventure race – pokus číslo 2

Petr Paseka - 28. 08. 2014 -

Před závodem Zdálo se, že naše loňská premiéra na „ARku“ bude zároveň i derniérou. Znáte to... v cíli tak náročného závodu si člověk se spánkovým deficitem, brutálními puchýři na nohou, agresivním vlčákem (...vy víte kde), zanícenou šlachou v chodidle a s bůhvíčím ještě říká, že něco podobného nemá smysl a že už to nechce nikdy zažít. Čas ale otupí všechny negativní vzpomínky a na povrch nechá postupně vyplouvat ty pozitivní. A vzhledem k tomu, že rok je dlouhá doba, podařilo se i našemu týmu zapomenout, jak to „poprvé bolelo“ a nastřádat v sobě dostatek odhodlání, jít do toho znovu. Tedy ve středu večer přijíždíme na místo a začínáme se chystat na čtvrteční start. Časový limit je letos „pouze“ 54 hodin. To sice není málo, ale oproti loňským 75 hodinám, je to přeci jen znatelný rozdíl. Zakreslujeme do mapy plánovaný postup. Týmy se…

EPO Survival je za dveřmi

Jirka Dvořák - 10. 03. 2014 -

Ahoj všem, EPO Survivalové počítadlo nemilosrdně odkrajuje čas, který zbývá do startu třetího ročníku, a my vás oslovujeme s prosbou o pomoc při jeho pořádání. EPO survival je náš oddílový závod, pomáhá utvářet dobré jméno oddílu, propaguje outdoorový sport a láká nové zájemce o toto odvětví. Chceme, aby byl ještě lepší, aby to byl PAN ZÁVOD! Přijeďte pořádát EPO Survival a umožněte jiným zažít jejich outdoorový den! Ručíme za to, že si to užijete i vy Každou pomoc uvítáme, zaopatříme a odměníme. Nejen v den závodu, ale klidně i v době příprav. Díky, Tým EPO Survivalu Oddíl žije, žijte s oddílem!

Přejít na archiv všech článků