Poslední články a reportáže

Členství v roce 2017

Petr Pruner - 26. 06. 2017 -

Informace o podmínkách členství na kalendářní rok 2017 jsou v dokumentu tady: na google drive. Stát se členem je možné i v průběhu roku. Oproti minulým letům se změnila forma proplácení startovného. Nově se vyplácí příspěvek ve výši základního startovného v hotovosti oproti podpisu závodníka. Na začátku semestru se sejdeme na schůzi prodiskutujeme představu fungování oddílu v následujícím roce, připravíme rozpočet a vybereme členy výkonného výboru.


Členství v roce 2016

Jirka Dvořák - 28. 11. 2014 -

Ahoj, informace o podmínkách členství na následující rok jsou v dokumentu tady: na google drive. Do 10.12. musíme odevzdat soupisku členů na příští rok, takže kdo máte zájem, tak se hlaste :-) Je tam pár změn, např. že členové EPO, budou mít levnější startovné na EPO OB ;-)


Czech Adventure race – pokus číslo 2

Petr Paseka - 28. 08. 2014 -

Před závodem Zdálo se, že naše loňská premiéra na „ARku“ bude zároveň i derniérou. Znáte to... v cíli tak náročného závodu si člověk se spánkovým deficitem, brutálními puchýři na nohou, agresivním vlčákem (...vy víte kde), zanícenou šlachou v chodidle a s bůhvíčím ještě říká, že něco podobného nemá smysl a že už to nechce nikdy zažít. Čas ale otupí všechny negativní vzpomínky a na povrch nechá postupně vyplouvat ty pozitivní. A vzhledem k tomu, že rok je dlouhá doba, podařilo se i našemu týmu zapomenout, jak to „poprvé bolelo“ a nastřádat v sobě dostatek odhodlání, jít do toho znovu. Tedy ve středu večer přijíždíme na místo a začínáme se chystat na čtvrteční start. Časový limit je letos „pouze“ 54 hodin. To sice není málo, ale oproti loňským 75 hodinám, je to přeci jen znatelný rozdíl. Zakreslujeme do mapy plánovaný postup. Týmy se…


EPO Survival je za dveřmi

Jirka Dvořák - 10. 03. 2014 -

Ahoj všem, EPO Survivalové počítadlo nemilosrdně odkrajuje čas, který zbývá do startu třetího ročníku, a my vás oslovujeme s prosbou o pomoc při jeho pořádání. EPO survival je náš oddílový závod, pomáhá utvářet dobré jméno oddílu, propaguje outdoorový sport a láká nové zájemce o toto odvětví. Chceme, aby byl ještě lepší, aby to byl PAN ZÁVOD! Přijeďte pořádát EPO Survival a umožněte jiným zažít jejich outdoorový den! Ručíme za to, že si to užijete i vy Každou pomoc uvítáme, zaopatříme a odměníme. Nejen v den závodu, ale klidně i v době příprav. Díky, Tým EPO Survivalu Oddíl žije, žijte s oddílem!


Měřené tréninky orientačního běhu jsou stále oblíbenější

Dejna Odvody - 2. 01. 2014 -

Seriál orientačních běhů EPO OB, které pořádá oddíl VŠE, Ekonom Praha Outdoor, získává čím dál větší popularitu. Série měřených tréninků orientačního běhu je otevřená všem, i neregistrovaným běžcům a v letošním roce přilákala ještě více účastníků než v minulých letech. Na trénincích se vystřídalo přes 350 závodníků – začátečníků i zkušených orientačních běžců. Stejně jako v předchozích letech postavili pořadatelé dvanáct kvalitně připravených tratí, které umístili do pražských lesoparků a lesů na okraji metropole, všechny snadno dostupné MHD. Výjimku tvořil poslední městský orientační běh v centru Prahy, spojený se slavnostním zakončením. Tréninky probíhají od března do prosince ve všední den navečer tak, aby byly snadno dosažitelné i pro pracující. Pro zhruba polovinu tréninků je tedy nezbytná čelovka. Přihlášky na tréninky probíhají on-line, aby měli pořadatelé přehled o počtu map, ale přesný čas startu si běžci určují až na místě. Podrobnosti, žebříček…


Přejít na archiv všech článků