Chcete být členy party kamarádů, kteří ze všeho nejraději sportují v přírodě, rádi se učí novým věcem a nebojí se extrémních výzev? Ve skutečnosti nejsme ničím zvláštní, máme ale partu, která když chce, tak vyrazí na slackline, na skály nebo si troufne i na extrémní závod v Adventure Race.

Jsme úplně normální studenti, kteří se nechtějí ve volném čase jen flákat. A tak zkoušíme jezdit na vodu, učíme se lézt po skalách, nikdo z nás neuměl číst v mapě a nevyhrával závody, ale vypracovali jsme se.

Rádi naučíme a vytrénujeme každého, kdo se nebojí a má snahu dát volnému času smysl. Každý jednou začínal, když nic neuměl a pak se vypracoval. Víc než závodění se však vydáváme na dobrodružné výlety na skály, vody a hory. Nejspíš jsi už viděl(a) nějaké video z podobné akce na FB...

Pokud není venku hezky, scházíme se pravidelně každou středu od osmi večer ve školní tělocvičně. Pod vedením Hvězdáře a dalších zkušenějších kolegů, posilujeme, protahujeme, trénujeme obratnost a budujeme si fyzičku na sezónu. Většinou si vystačíme s vlastním tělem. Přijďte se radši podívat sami. A když nás nestihnete v tělocvičně, optejte se v Krákoře, kde naše tréninky většinou pokračují.

Dohromady trávíme i spoustu víkendů - účastníme se soutěží, jezdíme na cyklovýlety, lézt na stěnu, slacklinea nebo na pivo. Nic není povinné, na žádné akci se rozhodně nikdy nesejdeme všichni. Ostatně, šlo by to asi těžko. Je nás totiž už přes šedesát a pořád se přidávají noví členové a staří se ne a ne odpoutat.

Bereme mezi sebe studenty i absolventy, bez ohledu na věk.

Detailní informace o výhodách a podmínkách členství v oddíle naleznete na stránce výhody a podmínky členství.

Detailní informace o způsobu vedení oddílu najdete na stránce organizace oddílu.